O nas


Biuro Usług Turystycznych ‚Jolka’ zostało założone 06 stycznia 1998 jako spółka cywilna Jolanty Ignaszak i Tomasza Minora. Z czasem zaczęło się rozwijać, przyjmować pełnych zapału pracowników. Aktualnie jest to zespół czterech osób, które łączy chęć odkrywania świata i proponowanie swoim Klientom niezapomnianych wakacji. W styczniu 2012 został otworzony oddział firmy mieszących się na pasażu handlowym Supermarketu Tesco w Szczawnie Zdroju.

Biuro działa zgodnie z Uchwałą o Turystyce jako agent turystyczny. Podstawą działalności jest reprezentowanie organizatorów turystyki i w ich imieniu proponowanie imprez turystycznych zarówno samolotowych jaki i autokarowych. Ponadto przy naszej pomocy można zakupić bilety autokarowe na przewozy na liniach europejskich m.in. takich firm przewozowych jak: Sindbad . Reprezentujemy czołowe firmy turystyczne w tym biura podróży: Itaka, Rainbow Tours, Grecos Holiday, Exim S.A, Coral Travel, Sun&Fun, i wiele innych. Ciągłe studiowanie proponowanej oferty poparte licznymi podróżami mającymi na celu zapoznanie się z bazą hotelową i możliwościami turystycznymi krajów pozwalają nam na wybór optymalnej oferty urlopowej dla naszych Klientów.

W CHWILI OBECNEJ ZAPRASZAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE DO NASZEGO BIURA W SZCZAWNIE- ZDROJU- PASAŻ HANDLOWY TESCO ( obok salonu Empik).

Naszą pracę doceniają Klienci i Kontrahenci od wielu lat jesteśmy: Prestiżowym Agentem Biura Podróży Itaka, Profesjonalnym Sprzedawcą firmy przewozowej Sindbad, Autoryzowanym Agentem Coral Tavel, Partnerem Exim S.A.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim pasja ale również pełen profesjonalizm dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

NUMER KONTA

23 1140 2017 0000 4102 0486 4544

Dane do przelewu:

Biuro Usług Turystycznych „Jolka” s.c ul. Moniuszki 17
58-300 Wałbrzych

Tytuł Przelewu:
Nazwisko, nr rezerwacji, kierunek, termin wylotu.

GALERIA