O nas

 

Biuro Usług Turystycznych ‚Jolka’ zostało założone w styczniu 1998 jako spółka cywilna Jolanty Ignaszak i Tomasza Minora. Z czasem zaczęło się rozwijać, przyjmować pełnych zapału pracowników.

 

Biuro działa zgodnie z Uchwałą o Turystyce jako Agent turystyczny. Podstawą działalności jest reprezentowanie organizatorów turystyki i w ich imieniu proponowanie imprez turystycznych zarówno samolotowych jaki i autokarowych. Ponadto przy naszej pomocy można zakupić bilety autokarowe na przewozy na liniach europejskich m.in. takich firm przewozowych jak: Sindbad . Reprezentujemy czołowe firmy turystyczne w tym biura podróży: Itaka,Tui, Rainbow Tours, Grecos Holiday, Exim S.A, Coral Travel, Sun&Fun, i wiele innych.

 

Niekwestionowanym powodem do dumy jest członkostwo w Międzynarodowym Zrzeszeniu Przewoźników Lotniczych International Air Transport Association IATA, warto podkreśli, że jesteśmy jednym z nielicznych na Dolnym Śląsku i jedynym w Wałbrzychu  przedstawicielem IATA co  uprawnia nas  do sprzedaży międzynarodowych połączeń lotniczych.

 

Naszą pracę doceniają Klienci i Kontrahenci od wielu lat jesteśmy: Prestiżowym Agentem Biura Podróży Itaka, Profesjonalnym Sprzedawcą firmy przewozowej Sindbad, Autoryzowanym Agentem Coral Tavel, Partnerem Exim S.A.

 

Należymy do Dolnośląskiej Izby Turystyki.

 

To co nas wyróżnia to przede wszystkim pasja ale również pełen profesjonalizm dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu.

 

Turystyka nie jedno ma imię…poznajmy się bliżej.

 

Izabela Zienkiewicz- od dziecka moim największym marzeniem była podróżowanie a najlepszym zajęciem- zabawa w Biuro Podróży. Dalsze wybory życiowe zawsze były związane z turystyką- stąd skończone studia w tym kierunku. Praca z ludźmi daje mi mnóstwo energii. Zadowolony Klient  to dla mnie największa satysfakcja, a jego uśmiech po odbytej podróży- to najlepsza zapłata za trud włożony w pracę. Bycie w podróży to sposób na życie. Turystyka to moja życiowa praca.

 

Jolanta Ignaszak-  Przed laty założyłam biuro razem z Tomaszem, wkładając w jego rozwój  wcześniejsze doświadczenie w turystyce. Od ponad 20 lat prowadzę to biuro z sukcesem, do którego przyczynia się nieustająca ciekawość i chęć odkrywania świata.  Obecnie zarządzanie biurem przekazałam mojej córce , jednak turystyce oddałam serce i dalej wkładam w nią  całą swoja wiedzę i z energią przychodzę do pracy. Śmiało mogę o sobie powiedzieć „sprzedawca podróżniczych marzeń”

 

Elżbieta Gryz- Odlewana z zagadnieniami dotyczącymi podróży lotniczych mam do czynienia praktycznie od początku mojej kariery zawodowej. Początki nie były łatwe mnóstwo szkoleń, jeszcze niedoskonale działające systemy rezerwacyjne- jednak mimo przeciwności stałam się wykwalifikowanym kasjerem lotniczym. Dużą radość sprawia mi dobieranie połączyć lotniczych tak aby podróż była skrojona dla Klienta na miarę. Nie ma takiego miejsc do którego nie można się dostać